Sposoby nanoszenia nadruku na długopisy reklamowe

Długopisy reklamowe, kubki, koszulki, ołówki, notesy, kalendarze - to tylko niektóre gadżety wykorzystywane do celów promocyjnych. W czym tkwi ich sukces? Co sprawia, że cieszą się one aż tak wielką popularnością wśród dziesiątków tysięcy przedsiębiorców?

Odpowiedź jest tylko jedna - cena. Zarówno długopisy reklamowe jak i inne wyżej wymienione artykuły nie wymagają od przedsiębiorców, właścicieli firm zbyt dużych nakładów finansowych. Za bezcen można kupić upominki reklamowe z gotowym nadrukiem, barwami czy też innymi znakami wyróżniającymi daną firmę i jej usługi na rynku marketingowym.

Istnieje kilka, a nawet kilkadziesiąt technologii nanoszenia nadruków na upominki reklamowe. Do najbardziej rozpowszechnionych zaliczyć można: termo transfer, tampon druk, sitodruk, haft, grawerowanie laserem, sublimację i offset.

Każda z tych technologii posiada odpowiednią specyfikację, walory. W przypadku tanich długopisów reklamowych najbardziej opłacalną i najskuteczniejszą metodą jest tampon druk. Metoda ta polega na tym, że za pomocą gładkiego stempla zwanego tamponem na długopis nakładana jest odpowiednia farba drukarska. Technologia ta wykorzystywana jest do znakowania nie tylko długopisów reklamowych, ale również i notesów, kalkulatorów, etc.

Długopisy reklamowe z nadrukiem, to doskonały pomysł, aby w szybki i łatwy sposób zaistnieć na rynku, znaleźć odpowiednią rzeszę klientów. Tym bardziej, że długopis to akcesorium, które używane jest bardzo często. To, dzięki niemu można w szybki i wygodny sposób sporządzić odpowiednią notatkę, zapisać numer, etc.