Reklama wielkiego formatu, czyli modny billboard i ekrany świetlne.

Jeśli reklama w postaci tradycyjnych plakatów czy ulotek nie przynosi efektów, najwyższy czas zmienić strategię i zdecydować się na coś znacznie bardziej efektownego. Billboard to reklama w postaci ogromnego bannera, który doskonale sprawdza się w większości przypadków. Kluczem do sukcesu są tu jego ogromne rozmiary, ale i ciekawa treść. Nie możesz więc liczyć na to, że sama nazwa firmy umieszczona na plakacie przyczyni się do zwiększenia zainteresowania usługami czy produktami twojej firmy.

Musisz zadbać o to, by billboard przyciągał wzrok nie tylko swoimi nietypowymi rozmiarami, ale i oryginalną treścią. Najlepiej skorzystać z usług profesjonalnej agencji reklamowej, która zajmie się wykonaniem na twoje zamówienie indywidualnego projektu plakatu i zajmie się jego realizacją. Taki billboard na pewno nie umknie uwadze przechodniów, ale i konkurentów.

Doskonałym sposobem na wyróżnienie się na ich tle są też litery przestrzenne umieszczone na siedzibie firmy. Wykonane z trwałych materiałów, na przykład styroduru, litery 3d pełnią rolę nie tylko reklamy, ale i dekoracji. Trzeba jednak przyznać, że swoją formą nie dorównują reklamom świetlnym w formie specjalnych ekranów. Możemy umieścić je w widocznym punkcie miasta, ale również na przystanku czy w autobusie, ważne, by jak najwięcej osób je zobaczyło. Migające światła i neony przyciągają uwagę klientów, musisz jednak znaleźć sposób na to, by zatrzymać ją na dłużej. Najlepszym sposobem na to jest ciekawa treść, którą tak jak w przypadku billboardów powinna zaprojektować dla ciebie profesjonalna agencja reklamowa.